Zakup i zapisanie biletu MPK

Zakup Biletu sieciowego przez internet

Film przedstawia w jaki sposób możemy dokonać zakupu biletu okresowego, w tym przypadku sieciowego za pomocą serwisu internetowego ebilet. Krok po kroku wszystkie czynności pokazane w przystępny sposób.

Obecnie za pośrednictwem tego serwisu możemy zakupić bilet sieciowy lub liniowy. W kolejnym etapie wdrażania programu transportowego czyli już od 1 lipca 2016 będą udostępniane kolejne opcje jak na przykład elektroniczna portmonetka.

Zapraszam do oglądania, a w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt lub komentarz pod wpisem 😉

 

Zapisanie biletu na e-karcie

Był już temat zakupu biletu poprzez system elektroniczny ebilet, teraz przyszedł czas na zapisanie tego biletu na naszej Karcie Miejskiej.

Poniższy filmik prezentuję wygląd i funkcjonalności kasowników, które znajdują się z Rzeszowskich autobusach, oraz przedstawia w jaki sposób zapisać bilet elektroniczny na karcie.

Kasownik jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Ma możliwość zmiany języków obsługi tak więc nawet osoby z poza polski mogą śmiało z niego korzystać. Możemy między innymi sprawdzić stan naszego konta, skasować bilet, wybrać odpowiednią taryfę, czy właśnie zapisać wcześniej kupiony bilet na karcie.

Polub lub podziel się z innymi:
error

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.